Digitálny farebné multifunkčné systémy

MX-4070N/MX-3570N/MX-3070N

MX-4060N/MX-3560N/MX-3060N

MX-3070
MX-3070

Nová generácia farebných MFZ pre Jednoducho Lepší Biznis

Nová generácia plnofarebných multifunkčných zariadení SHARP MX-4070N / 3570N / 3070N / 4060N/ 3560N / 3060N poskytuje nové obzory v kancelárskej výkonnosti a jednoduchosti použitia. Vďaka pokročilému ergonomickému dizajnu a pokrokovej konektivite môžu užívatelia jednoducho využívať aj pokročilé funkcie. Tieto špičkové zariadenia sú navrhnuté tak, aby znižovali náklady a optimalizovali pracovné postupy.

Dotykový panel MX-3070
Dotykový panel MX-3070

Jednoduchšie používanie

Bez ohľadu na to, ktorý model si vyberiete - s rýchlosťou podávania 40, 35 alebo 30 strán za minútu - naša inteligentná technológia pomôže každému vo vašom tíme pracovať tak, ako chce.

Pokročilá možnosť jednotného prihlásenia vylepšuje produktivitu pomocou pripojenia ľudí k ich obľúbeným službám uloženia v cloude, ako sú Google DriveTM, SharePoint® a OneDrive®, a to
priamo z ovládacieho panela. Priama tlač z cloudu a skenovanie dokumentov z MFZ do cloudu trvá len niekoľko okamihov. Prihláste sa raz a majte prístup k všetkému!

Konvertujte dokumenty pomocou OCR

OCR umožňuje užívateľom previesť naskenované dokumentov na upraviteľný kancelársky súbor (.xlsx, docx, PPTX)  a prehľadávateľné PDF.


Inteligentnejšia technológia

V týchto zariadeniach sú použité patentované technológie spoločnosti Sharp pre rýchle zahriatie a prvú kópiu. Keď sa priblížite k MFZ, pohybový senzor vás rozpozná, MFZ sa prebudí z režimu spánku a bude pripravené na spracovanie ľubovoľných úloh bez toho, aby ste museli čakať.

Veľká farebná dotyková obrazovka, ktorá sa nakláňa pre jednoduché zobrazenie, vám poskytne intuitívny prístup ku každej funkcii. Na obrazovke môžete presúvať ikony ponúk pre rýchlejší prístup k často používaným funkciám a podporuje viacdotykové gestá. Funkcia náhľadu umožňuje jednoduché zobrazenie a úpravu dokumentov pred ich tlačou

Pohybový senzor

Senzor pohybu zaregistruje prichádzajúceho užívateľa a prebudí MFP z režimu spánku, takže je pripravené na okamžitú prevádzky.

Poznámka: Rozsah snímania môže byť nastavená na tri rôzne rozsahy.


Dokonalosť prichádza ako štandard

Všetky tri modely produkujú bohaté, žiarivé farby s rozlíšením 1200 x 1200 dpi a naše automatické ovládanie procesu a systém obnovy vývojky zaisťujú konzistentný dokonalý výstup všetkých strán.