Servis

Servis tlačiarní, kopíriek a multifunkčných zariadení.

Vždy sa orientujeme na potreby a požiadavky zákazníka. Preto sme vždy plne pripravení splniť i tie najnáročnejšie požiadavky.

Zaoberáme sa servisnou činnosťou v oblasti kancelárskej techniky so zameraním sa na kopírovacie stroje, tlačiarne a multifunkčné systémy. Našou prioritou sú hlavne kvalitné a komplexné servisné služby. Prevažná časť servisu je vykonávaná na mieste priamo u zákazníka.

Vykonávame záručný aj pozáručný servis kopírok, tlačiarní a multifunkčných zariadení Canon, Sharp, Kyocera, Toshiba a HP v Bratislave, Senci, Dunajskej Strede, Šamoríne, Galante, Trnave a okolí, ponúkame servisnú a materiálovú zmluvu, ktorá Vám zabezpečí bezstarostnú prevádzku Vašich kopírok, pravidelné dodávky tonerov, papiera a celkového servisu za mesačný paušál čím sa vyhnete nečakaným veľkým investíciám do väčších a neočakávaných opráv. Disponujeme kompletnou odbornou dokumentáciou bez ktorej je kvalitný a odborný servis kopírovacích strojov nepredstaviteľný.

Ako autorizovaný servis Sharp sa pravidelne zúčastňujeme preškolení v technických strediskách Sharp a radi Vám pomôžeme vyriešiť akýkoľvek problém s Vašou kancelárskou technikou Sharp.

Servisný zásah je uskutočnený do 24 hodín od nahlásenia poruchy v súrnych prípadoch aj skôr.

Nie ste spokojný s Vašim servisom ?

Servis kopírky alebo tlačiarne Vám vykonáme dokonca aj v prípade, že ste zakúpili zariadenie značky SHARP, Kyocera alebo Toshiba od inej firmy.

Pri týchto strojoch Vám ponúkame prevzatie záruky v plnom rozsahu.

Opravu, servis a údržbu vykonávame v Bratislave, Senci, Dunajskej Strede, Šamoríne, Galante, Trnave  a okolí.

Ekológia

Použitý spotrebný materiál a náhradné diely Vám po zásahu technika vždy odovzdáme, čím Vám zaručíme, že nie sú zneužité na servis ďalších strojov.Použité diely sú uložené do balení po nových dieloch, tak si podľa obalu skontrolujete, či bol menený originálny diel od výrobcu.

Na požiadanie Vám však prevedieme aj ekologickú likvidáciu týchto materiálov a to úplne zadarmo!
Pri zakúpení novej kopírky alebo multifunkčného zariadenia od našej spoločnosti Vám radi vykonáme tzv. "Zhodnotenie technického stavu" Vašej starej kancelárskej techniky a v prípade potreby jej následnú ekologickú fyzickú likvidáciu.

Máme dlhoročné skúsenosti s opravou kancelárskej techniky - kopírovacích strojov, tlačiarní a multifunkčných zariadení (Sharp,Kyocera, Canon, Toshiba, HP).

Sharp     - autorizovaný servis - záručný a pozáručný servis Sharp

Kyocera - autorizovaný servis - záručný a pozáručný servis Kyocera

Toshiba  - autorizovaný servis - záručný a pozáručný servis Toshiba

HP          - pozáručný servis HP

Canon    - pozáručný servis Canon