Skywell

Skywell® 5TE

Atmosférický generátor vody

Pohár čerstvého vzduchu pre vaše pracovisko

V podnikoch po celom svete prebieha revolúcia: od nových technológií po nové spôsoby práce. A tieto zmeny je nutné zohľadniť pri tvorbe inteligentného pracoviska.

Čo keby teda existoval jednoduchý spôsob, ako zlepšiť svoju spoločenskú zodpovednosť, lepšie vybaviť svoje pracovisko a zároveň znížiť vplyv na životné prostredie?

Áno, ten spôsob existuje. Atmosférický generátor vody Skywell® 5TE vytvára vodu zo vzduchu okolo nás a znižuje tak využitie potrubia a plastu. Každá kvapka vody je filtrovaná, prečistená, otestovaná a monitorovaná s cieľom zaistiť kvalitu, čistotu a chuť.

Zmeňte svoj podnik
Ste si vedomí, že na získanie výhod pružnej a prepojenej pracovnej sily je nutné inteligentné riadenie podniku. So Skywell môžete obmedziť množstvo plastového odpadu a uľahčiť život svojim zamestnancom, zákazníkom aj návštevníkom.

Je to pohodlný a prenosný spôsob zaistenia vody. Skywell môžete umiestniť presne tam, kam si želáte. Od konferenčných miestností a rušných hál po miesta konania akcií a vonkajšie kancelárie. Tam všade vám bude k dispozícii svieža a čistá voda. Pripojte zariadenie do zásuvky a ste pripravení.

Navyše, zariadenie denne generuje až 18 litrov vody. Nemusíte sa teda obávať, že by vám voda došla.

Skywell® 5TE je jednoduchý spôsob, ako lepšie vybaviť svoje pracovisko a zároveň ochrániť životné prostredie.

Žiadny plast. Len voda.

Zmeňte svoje zvyklosti
Ľudia si stále viac uvedomujú zdravotné problémy spôsobené dehydratáciou. Keď teda spojíte ekologické vlastnosti výrobku Skywell s jeho schopnosťou sledovať pitný režim, získavate zariadenie, ktoré budú ľudia milovať.

Používatelia môžu získať prístup k štatistikám svojho pitného režimu. A môžu si dokonca nastaviť svoje denné ciele.

Zmeňte svoje životné prostredie
Ciele v oblasti ochrany životného prostredia a spoločenskej zodpovednosti je čím ďalej tým ťažšie splniť. Skywell je jednoduché riešenie, ako znížiť váš dopad. Zariadenie znižuje závislosť od plastových obalov. A zároveň znižuje vašu uhlíkovú stopu, lebo eliminuje nutnosť čerpania, prepravy aj dodávky vody.

Na rozdiel od tradičných výdajníkov zariadenie nevyžaduje prepravu barelov s vodou, ktoré je následne nutné skladovať. Ba čo viac, umožňuje vám úplne sa rozlúčiť s jednorazovými plastovými obalmi - a tie predstavujú celosvetový problém.

Vďaka inteligentnej interaktívnej aplikácii Skywell môžete monitorovať svoj kladný prínos životnému prostrediu. A tento jednoduchý prístup k štatistikám je dokonalým zdrojom na prípravu firemných prehľadov a tlačových správ.

Ako Skywell® 5TE funguje.

Skywell zachytáva okolitý vzduch a kondenzuje jeho vlhkosť. Vyspelá technológia monitoringu v spojení so šesticou filtrov, dvojicou ultrafialových svetiel a ozónovou úpravou zaisťujú čistotu každej kvapky vody. Voda sa navyše trvale monitoruje s cieľom zaistiť vysokú úroveň kvality, čistoty a chuti.

Atmosférický generátor vody Skywell 5TE vyžaduje na optimálnu tvorbu vody vhodné okolité podmienky. V oblastiach s nižšou vlhkosťou alebo počas obdobia s nižšou vlhkosťou vzduchu, ktoré môžu mať vplyv na množstvo produkovanej vody, je možné zariadenie pripojiť na doplnkový zdroj vody a jej kvalitu ošetriť pomocou filtračného systému.

Špecifikácie

Všeobecné
Rozmery                                          1235 × 327 × 507 mm (V × Š × H)
Hmotnosť (pribl.)                             75,0 kg
Napájanie                                       Menovité miestne napätie AC ± 10 %, 50/60 Hz
Spotreba energie (max.)                 1.01kW (220 to 240V)
Hladina hluku                                  53dB
Typy chladiaceho média                R134a a R410A
Príkon chladenia vody                    70 W
Príkon ohrevu vody                        850 W
Teplotný rozsah vydávanej vody   2,8 °C - 94,8 °C
Kapacita zbernej nádrže                6 l                                                                  Kapacita nádrže na studenú vodu 10l                                                                     Kapacita nádrže na teplú vodu     0,8 l
Záruka                                            1 rok na zariadenie, 5 rokov na kompresor