Nový rad farebných multifunkčných zariadení Future Workplace A3 | Séria SHARP CR 5.0

03.08.2023

Najnovšia generácia multifunkčných tlačiarní Sharp formátu A3 pre pracovisko budúcnosti pomôže vašej firme využiť príležitosti, ktoré hybridný svet ponúka. Bezproblémové pripojenie umožňuje vzdialeným pracovníkom ľahký prístup k podnikovým tlačovým zdrojom – z ľubovoľného miesta a ľubovoľného zariadenia.


Navrhnuté pre budúcnosť, pripravené na dnešok. 

Naše multifunkčné tlačiarne A3 pre budúce pracoviská majú
nielen štýlový a moderný vzhľad, ale kladú dôraz aj na potreby používateľov. Vďaka svojim špičkovým špecifikáciám sú doslova nabité množstvom funkcií a vlastností, ktoré zvyšujú produktivitu na hybridnom pracovisku.

Jednoducho bezpečnejšie. Multifunkčné tlačiarne budúcnosti sú vybavené zabezpečením na báze systému BIOS, ktoré v prípade zistenia chýb okamžite zabráni spusteniu zariadenia. 

Z cloudu sa automaticky poskytujú aj aktualizácie zabezpečenia, takže kybernetická ochrana je stále aktuálna.

Rýchla tlač

Rýchlosť tlače od 25 do 60 strán za minútu (str./min.), rozmer papiera až SRA3 a gramáž až 300 g/m2.

S voliteľným tlačovým serverom EFI™ Fiery® môžete presne a rýchlo tlačiť veľké a/alebo komplexné dokumenty Microsoft® Office a súbory so zvýšenými nárokmi na vernosť farieb; zvýšite tak spracúvaný objem a produktivitu a zároveň dosiahnete bezkonkurenčnú kvalitu výtlačkov a farieb.

Tlačte tam, kde si želáte

Obávate sa, že ponecháte dôležité alebo citlivé dokumenty bez dozoru? Nie s funkciou uvoľnenia tlače. Tá umožňuje kedykoľvek bezpečne vyzdvihnúť dokumenty na ktorejkoľvek z až 100 multifunkčných tlačiarní. Úlohu jednoducho odošlete do tlače a následne, kedykoľvek ste pripravení, skrátka prídete
k najpríhodnejšej multifunkčnej tlačiarni, prihlásite sa, vytlačíte a zoberiete si svoje dokumenty.

Pohodlné skenovanie

Miesto nutnosti prepisovať dokumenty, ktoré máte iba ako fyzické výtlačky, môžete použiť funkciu optického rozpoznávania znakov (OCR) na ich skenovanie do najrôznejších formátov, okrem iného plne prehľadávateľných PDF a upraviteľných súborov Microsoft® Office. Funkcia automatického nastavenia samočinne optimalizuje rozlíšenie, veľkosť strany a jej orientáciu. Na vybraných modeloch navyše ponúka duplexný jednoprechodový podávač (DSPF) detekciu chybného zavedenia papiera, ktoré preruší činnosť stroja v prípade zavedenia zdeformovaného papiera alebo podania niekoľkých hárkov naraz.

Extra úspory

Vybrané multifunkčné tlačiarne umožňujú bezsponkové zošívanie, ktoré šetrí peniaze za sponky a umožňuje ľahšiu recykláciu. Tonerová kazeta sa navyše automaticky uvoľní až po úplnom vyčerpaní tonera, čím šetrí toner, minimalizuje množstvo odpadu a podporuje plnenie cieľov v oblasti ochrany životného prostredia.