Nové farebné kopírky a multifunkčné zariadenia Sharp

07.10.2011

Technológia ovládania dotykom "finger-swipe" zmenila spôsob ovládania telefónov so štandardným operačným systémom (smartphonov) a tabletov. Teraz sa deje to isté pri kancelárskych multifunkčných systémoch. Ovládajte zariadenia Sharp spôsobom na aký ste zvyknutý zo svojich mobilných zariadení.

Kým konkurencia len teraz objavuje dotykové displeje, Sharp už ako prvý na svete používa vo svojich zariadeniach ovládanie dotykom "finger-swipe". 

Predstavujeme nové užívateľské rozhranie od spoločnosti Sharp - revolúciu v kancelárskej produktivite

Technológia ovládania dotykom "finger-swipe" zmenila spôsob ovládania telefónov so štandardným operačným systémom (smartphonov) a tabletov. Teraz sa deje to isté pri kancelárskych multifunkčných systémoch.Veríme, že nový 10,1" dotykový panel s technológiou dotykového ovládania "finger-swipe" spôsobí revolúciu v spôsobe, akým ľudia ovládajú MFZ. 

Ovládajte dotykový panel jednoduchým poklepaním, potiahnutím alebo posúvaním, pomocou čoho budete bez námahy ovládať každý dokument, funkciu a nastavenie. Užívateľské rozhranie neobsahuje okrem vypínača, tlačidla režimu šetrenia energie a tlačidla prepnutia na základnú obrazovku žiadne iné hardvérové tlačidlá. 

Vďaka intuitívnemu dizajnu a ovládania posúvaním a poklepaním sa ľahko ovláda a ponúka väčšiu flexibilitu. Základnú obrazovku si môžete prispôsobiť podľa vlastných preferencií pomocou prispôsobenia ikon, často používaných funkcií a štýlov pozadí a vďaka veľkej obrazovke je text ľahšie čitateľný a k aplikáciám sa pristupuje jednoduchšie. Panel sa dá na ľahšie zobrazenie nakloniť a na jednoduché zadávanie údajov sa dá pridať zasunovacia klávesnica.

Naskenované obrázky sa dajú jednoducho skontrolovať a upraviť - prezrite si strany v rôznych režimoch (po jednotlivých stranách, 3D, ukážky alebo v režime úprav) - potom ich jednoduchým dotykom a posunutím otočte, zmeňte ich poradie, vložte prázdnu stranu alebo zmažte nepotrebné strany.Voliteľná rozširujúca súprava webového prehliadača vám umožní prezerať Internet priamo z MFZ a tlačiť webový obsah. Najnovšia verzia architektúry Sharp OSA® (Open Systems Architecture, architektúra otvorených systémov) navyše ponúka vylepšenú integráciu umožňujúcu pripojenie k serverovým aplikáciám za firewallom.